B-MR

BILLIS - MARGARITA ROOMSŘecko » Olympská riviéra » Leptokárie

Olympská riviéra
Málokterá místa mohou sloučit nekonečné pláže se zlatým pískem a čistým mořem, hory s bohatou historií a přírodními krásami. Staré báje a pověsti, které čerpaly z řecké mytologie nás seznámily s Olympem a dokumentární filmy se samotným místem, národním parkem Olymp. Zeměpisná pestrost, bohatá historie a rozdílné druhy zábavy umožní strávit dovolenou dle Vašich představ. Ať si již budete chtít projet po vlastní ose 70 km pobřeží oblasti Pieria, nebo zdolat nejvyšší horu Mytikas 2.917 m Olypského pohoří, či jen relaxovat.
 
Dovolte mi, abych Vás seznámila s konkrétní možností nabídky krátkodobého či dlouhodobého pronájmu. Znalost místního prostředí, druhý domov mé rodiny a individuální přístup ke každému z Vás je to, co mohu nabídnout.
 
Těším se na Vás nejen v Řecku
Sotira Korecká Margaritopulu

Ubytování

TŘÍLŮŽKOVÁ GARSONIÉRA Č. 1
Nachází se v přízemí s prostornou terasou přistíněnou markýzou. Vybavený kuchyňský kout - elektrický dvouplotýnkový vařič, digestoř, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňský dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí Vám poslouží při přípravě večerního pohoštění stejně jako každodenní stravy.

Tři pohodlná lůžka s pěnovými matracemi 80 cm šíře je možno doplnit o přistýlku, plochá TV, trezor, klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících, samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.
DETAIL POPTATČTYŘLŮŽKOVÁ GARSONIÉRA Č. 2 Nachází se v přízemí s terasou přistíněnou pergolou, dává příjemný pocit soukromí při Vašem posezení. Toto posezení slouží pouze garsoniéře č. 2.  Vybavený kuchyňský kout – elektrický dvouplotýnkový vařič, digestoř, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, multifunkční trouba, kuchyňský dřez s tekoucí teplou i studenou vodou, základní nádobí.
 
Čtyři pohodlná lůžka s pěnovými matracemi 80 cm šíře je možno doplnit o přistýlku, plochá TV, trezor, klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem pro možné vytápění v chladných měsících, samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.
DETAIL POPTATRODINNÝ BYT GARSONIÉRA Č. 3 Nadstandardní vybavení kuchyně velkou lednicí se samostatným mrazákem, pečící troubou s čtyřmístnou varnou deskou, digestoří, kuchyňským dřezem s tekoucí teplou i studenou vodou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, mixerem a dalšími elektrickými spotřebiči Vám poslouží pro úspěšnou přípravu pohoštění společného posezení na terase stejně jako každodenní stravy.

Dvě pohodlná lůžka s pěnovými matracemi 80 cm šíře, klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem pro možné vytápění i v chladných měsících, samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.
DETAIL POPTATRODINNÝ BYT GARSONIÉRA Č. 4 Vybavený kuchyňský kout - elektrický dvouplotýnkový vařič, digestoř, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňský dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí Vám poslouží při přípravě večerního pohoštění stejně jako každodenní stravy.

Tři pohodlná lůžka s pěnovými matracemi 80 cm šíře je možno doplnit o přistýlku, klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících, samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Trezor. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu.
DETAIL POPTATTŘÍLŮŽKOVÁ GARSONIÉRA Č. 11 Nachází se v prvním patře s balkonem přistíněným markýzou. V exteriéru najdete vybavený kuchyňský kout - elektrický dvouplotýnkový vařič, digestoř, lednici, rychlovarnou konvici, kuchyňský dřez s tekoucí teplou i studenou vodou a základní nádobí. Tři pohodlná lůžka s pěnovými matracemi 80 cm šíře je možno doplnit o přistýlku, plochá TV, trezor, klimatizace s antibakteriální složkou s topným tělesem i pro možné vytápění v chladných měsících, samostatná koupelna s vanou a WC, elektrické zásuvky odpovídající koncovkám českých spotřebičů. Lůžkoviny a ručníky jsou součástí krátkodobého pronájmu. DETAIL POPTAT

Ceník


Období třílůžková garsoniéra (1) čtyřlůžková garsoniéra (2) rodinný byt (3) rodinný byt (4) třílůžková garsoniéra (11)
1. září - 30. září 1 430 Kč / noc 1 863 Kč / noc 2 859 Kč / noc 2 859 Kč / noc 1 430 Kč / noc
1. října - 6. října 1 167 Kč / noc 1 513 Kč / noc 2 335 Kč / noc 2 335 Kč / noc 1 167 Kč / noc
1. září - 30. září

třílůžková garsoniéra (1)
1 430 Kč / noc
čtyřlůžková garsoniéra (2)
1 863 Kč / noc
rodinný byt (3)
2 859 Kč / noc
rodinný byt (4)
2 859 Kč / noc
třílůžková garsoniéra (11)
1 430 Kč / noc

1. října - 6. října

třílůžková garsoniéra (1)
1 167 Kč / noc
čtyřlůžková garsoniéra (2)
1 513 Kč / noc
rodinný byt (3)
2 335 Kč / noc
rodinný byt (4)
2 335 Kč / noc
třílůžková garsoniéra (11)
1 167 Kč / noc

Umístění


0
metrů od moře
0
metrů od hlavní třídy Metaxy
0
metrů od náměstí s trhy
0
km od letiště (Thessaloniki)

Olympská riviéra


Řecká OLYMPSKÁ RIVIÉRA:

je hodnocena jako oblast malých řeckých lázní, a to zejména díky tomu, že právě v této lokalitě nejste odkázáni na nakupování kartonů vod den co den, nýbrž pitná a velmi kvalitní minerální voda Vám v garsoniérách a v hotelích teče přímo ze studeného kohoutku. Podle staré řecké báje tato voda čiší z olympských hor, kde se oplachovala bohyně krásy a lásky – Afrodité. Kdo se touto vodou opláchne, tak dle legendy do roka a do dne zkrásní. MINERÁLNÍ OLYMPSKÁ VODA: do roka a do dne krásnější
KLIMA A POLOHA:

Olympská riviéra je jedinečná díky své poloze a klimatu, který nabízí. Kombinace nejvyšších hor Řecka a Egejského moře je ideální pro odpočinek, ozdravný pobyt i aktivní dovolenou. Právě tato oblast se mimo jiné pyšní modrou vlajkou čistoty moře. Díky nejvyššímu pohoří – Olympu, je Olympská riviéra zelenější a atraktivnější, než jiné lokality v Řecku. Tato lokalita je situována velmi optimálně i k návštěvě různých archeologických nalezišť, pamětihodností i přírodních úkazů
POČASÍ: 

Olympská riviéra je známá tím, že spíš než o jaru, létu, podzimu a zimě, hovoříme o třech obdobích, které nám z jejich názvu samotná napoví, jakým počasím jsou provázena: 1) období dešťů (říjen – únor), 2) období květů a zrání (březen – červenec), 3) období sucha (červenec – září).

Katalog


Po vyplnění tohoto formuláře Vám rádi zašleme katalog ZDARMA.

! Jméno a příjmení: 
! Adresa
(ulice, č.p., město, PSČ): 
! Telefon: 
! E-mail: 

Sotira Korecká Margaritopulu

+420 602 287 325

sotira@billis-margarita.cz

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2024 © billis-margarita.cz
webdesign | websystem | KAO.cz